Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :

Sütlü Ve Bitter Madlen Çikolata


Sütlü ve bitter madlen çikolatalar, spesiyal Cocoas Chocolat lezzetidir.
Belçika çikolatalarının Cocoas ustalarının ellerinde şekillenmesi ile özel olarak üretilmektedir.
Spesiyal madlen çikolataların üretimi; çikolatanın eritilip taze malzemeler ile birlikte, özenle kalıplarda şekillendirilmesi yöntemi ile yapılmaktadır.
Madlenler; içerdiği Belçika çikolataları ile tatlı ihtiyacınızı karşılarken sağlıklı beslenmenizi de sağlar.

Sütlü Ve Bitter Madlen Çikolata İçeriği

Eser miktarda antep fıstığı, fındık, badem, ceviz, glüten, susam tohumu ve ürünleri içerebilir.
TESLİMAT BİLGİSİ

Siparişim ne zaman gönderilir verilir?

İş günleri dahilinde saat 16.00'ya kadar verilen tüm siparişleri aynı gün Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz. Saat 16.00 sonrasında verilen siparişleri ise ertesi iş günü yine Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz.Ayrıca tercihinize bağlı olarak İstanbul adresli gönderilerde, iş günü dahilinde saat 14.00'e kadar verilen siparişleri HIZLI KURYE ile aynı gün alıcıya teslim ediyoruz. Saat 14.00 sonrasında verilen siparişleri de ertesi iş günü HIZLI KURYE ile alıcıya teslim ediyoruz. Hızlı kurye ile gönderim sadece İstanbul şehri içerisinde yapılır. Aşağıdaki listede bulunan dağıtım alanlarına teslimat yapılmamaktadır.

Adalar bölgesi, Anadolu Feneri, Anadolu Kavağı, Bayramoğlu, Beykoz Akbaba Köyü, Beykoz Cumhuriyet Köyü, Beykoz Deresi Köyü, Beykoz Elmalı Köyü, Beykoz Göreli Köyü, Beykoz İncirköy, Beykoz İshaklı Köyü, Beykoz Örnekköy, Beykoz. Paşamandıra, Beykoz Riva, Beykoz Tokatköy, Büyükbakkalköy, Çekmeköy Ömerli, Çerkeşli, Gebze, Polenezköy, Selimiye, Sultanbey.i Paşaköy, Şile, Tuzla Akfırat, Tuzla Orhanlı, Tuzla Tepeören, Tüccarbaşı, Ağaçlı Köyü, Akpınar Arnavutköy, Akpınar Köyü, Alipaşa Sanayi Sitesi, Arnavutköy Boğazköy, Arnavutköy Bolluca, Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Karaburun, Arnavutköy Taşoluk, Başakşehir Güvercintepe, Başakşehir Kayaşehir, Başakşehir Şahintepe, Başakşehir Şamlar Köyü, Çatalca Merkez, Durusu Arnavutköy, Garipçe, Göktürk Havaalanı, Gümüşkaya Villakent, Işıklar Köyü, İhsaniye, Kumburgaz, Mihrihatun Yurtları, Mimaroba, Odayeri, Sarıyer Demirciköy, Sarıyer Kilyos, Karıyar Rumeli Kavağı, Sarıyer Rumelifeneri, Sarıyer Uskumruköy, Sarıyer Zekeriyaköy, Semizkumlar, Silivli, Sinanoba, Tayakaydın arnavutköy, Yarımburgaz Mah. Yayla Habibler, Esenyurt, Pendik, Kartal, Tuzla, Maltepe, Beylikdüzü.

Çikolatalar yolda bozulur mu? Erir mi?

Çikolata siparişlerinizi, Türkiye’nin her yerine kuru buzlarla kaplayıp, köpük kutulara koyarak yolluyoruz. Bu şekilde çikolatalarımızı herhangi bir erime yada bozulma olmadan alıcılarımıza ulaştırıyoruz.

Satın aldığım çikolataları ne zamana kadar tüketmeliyim? Bozulur mu?

Satın almış olduğunuz çikolatalar, siparişiniz üzerine Cocoas ustaları tarafından üretilmektedir. Çikolatalarımız taze üretilip, katkı maddesi içermediği için 15 gün içerisinde tüketilmelidir. Aksi takdirde, raf ömrü bulunmadığı için bozulmalar meydana gelebilir.

www.yenisokak.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Cocoas Chocolat

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor